BIO wheat semolina - GymBeam
Kód: 115879
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Zloženie
Bio celozrnná pšeničná krupica.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Výživové údaje | 100 g |
|---|---|
| Energia | 1603 kJ/ 379 kcal |
| Tuky | 1,8 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,3 g |
| Sacharidy | 71,4 g |
| - z toho cukry | 0,6 g |
| Vláknina | 12 g |
| Bielkoviny | 13,3 g |
| Soľ | <0,01 g |
Upozornenie
Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Múky |
|---|---|
| EAN: | 8586028595275 |
| Brutto váha: | 0.520000 |
| Značka: | GymBeam Food |
| Dĺžka: | 5.000000 |
| Šírka: | 9.000000 |
| Výška: | 21.000000 |
| Netto váha: | 0.500000 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
