BIO Vanilkový struk - Wolfberry
Kód: 86254



Podrobný popis
BIO Vanilkový struk – obľúbené aromatické korenie pre vaše sladké dobroty
BIO Vanilkový struk je obľúbený pre svoju príjemnú nasladlú vôňu a ešte sladšiu chuť. Za to vďačí práve aromatickému fenolickému aldehydu vanilínu, ktorý vanilkový struk obsahuje. Najcennejšou časťou struku je dužina vo vnútri, ktorá je plná drobných čiernych zrniek. Tie zo struku vyberiete tak, že ho pozdĺžne rozrežete a tupou stranou noža vyškrabete obe polovice struku.
Zrniečka sa potom môžu používať ako prísada v kuchyni, napríklad na prípravu sladkého pečiva, krémov či zmrzliny, ale aj na dochutenie ďalších pečených a nepečených receptov, ako napríklad panna cotta. Struky, ktoré vám zostanú, nevyhadzujte. Môžete si pomocou nich vyrobiť cukor s príchuťou vanilky. Stačí, keď ich uložíte do nádoby s cukrom, ktorý do seba nasaje vanilkovú vôňu.
BIO Vanilkový struk a jeho výhody
- aromatické korenie so sladkou vôňou
- je v bio kvalite
- dužina obsahuje zrniečka typické jemne nasladlou chuťou
- hodí sa ako prísada v kuchyni
- možno použiť na dochutenie sladkého pečiva, krémov a ďalších receptov
Zloženie
100 % BIO Sušený plod vanilky, v celku.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | per 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1109 kJ/ 265 kcal |
| Tuky | 7,4 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 2 g |
| Sacharidy | 31 g |
| - z toho cukry | 15 g |
| Vláknina | 29 g |
| Bielkoviny | 4,2 g |
| Soľ | 0,05 g |
*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal).
Upozornenie
Skladujte na suchom a tmavom mieste.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné prísady na varenie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8594158042118 |
| Brutto váha: | 0.020000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 1.500000 |
| Šírka: | 17.000000 |
| Výška: | 1.500000 |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
