BIO Ultra Mix Berries - Purasana
Kód: 49678 70921 Zvoľte variant



Podrobný popis
BIO Ultra Mix Berries - zmes sušených brusníc, goji, moruše, ktorá je ideálna ako rýchly snack
BIO Ultra Mix Berries je vegánska zmes bobuľovitého ovocia, ktoré pochádza z ekologického poľnohospodárstva. V zložení tak konkrétne nájdete brusnice, goji či morušu. Použité ovocie je bohaté na vlákninu, čo môže byť ďalším dôvodom, prečo ho zaradiť do svojho jedálnička. Perfektne bude chutiť ako v jogurte či tvarohu, tak aj na vašich raňajkových kašiach. Skvelú úlohu však splní aj ako rýchly snack, keď nestíhate alebo chcete zahnať chute na sladké.
BIO Ultra Mix Berries a jej výhody
- je sušená zmes brusníc, goji a moruše
- má vysoký obsah vlákniny
- je vhodná ako rýchly snack, do jogurtu alebo do kaše
- je v bio kvalite
- konzumovať ju môžu aj vegáni
Zloženie
40 % brusnice * (Vaccinium macrocarpon) (koncentrát jablkovej šťavy, slnečnicový olej), 35 % bobule Goji * (Lycium barbarum), 25 % moruša * (Morus alba).
* z ekologického poľnohospodárstva
Dávkovanie
Ultra Mix Berries môžete konzumovať na cestách alebo si ich primiešať do müsli, jogurtu, tvarohu, šalátov či smoothies.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1372,2 kJ / 327,97 kcal |
| Tuky | 0,88 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,15 g |
| Sacharidy | 63,9 g |
| z toho cukry | 52,49 g |
| Vláknina | 7,67 g |
| Bielkoviny | 6,16 g |
| Soľ | 0,33 g * |
* z prirodzene sa vyskytujúceho sodíka
Upozornenie
Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po každom použití sáčok pevne uzavrite.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušené ovocie |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.213000 |
| Značka: | Purasana |
| Dĺžka: | 14.000000 |
| Šírka: | 6.500000 |
| Výška: | 23.000000 |
| Netto váha: | 0.200000 |
| Počet kusov v balení: | 36 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
