BIO Tekvicové semienka - Wolfberry
Kód: 35884
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
BIO Tekvicové semienka sú zdravý snack plný horčíka, vápnika a draslíka
BIO Tekvicové semienka sú skvelým zdrojom omega-3 a omega-6 mastných kyselín. Hodia sa ako prísada do jedál, napríklad raňajkových vločiek alebo kedykoľvek počas dňa ako zdravý snack. Tekvicové semienka sú skvelým zdrojom vlákniny, horčíka, draslíka, železa a vápnika.

BIO Tekvicové semienka a ich výhody
- sú skvelým zdrojom omega-3 a omega-6 mastných kyselín
- sú bohaté na horčík, železo, draslík a vápnik
- hodia sa do rôznych jedál aj ako samostatný snack
Zloženie
100% tekvicové semienka.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2340 kJ / 559 kcal |
| Bielkoviny | 29 g |
| Tuky | 49,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 8,66 g |
| z toho mononenasýtené | 16,24 g |
| z toho polynenasýtené | 20,98 g |
| Sacharidy | 4.71 g |
| z toho cukry | 1.4 g |
| Vláknina | 6 g |
| Soľ | 0,05 g |
| Vlhkosť | 5.23 g |
| Vápnik | 46 mg |
| Horčík | 592 mg |
| Draslík | 809 mg |
| Železo | 8,82 mg |
Bez alergénov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Semienka |
|---|---|
| EAN: | 8594158030580 |
| Brutto váha: | 0.100000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 13.500000 |
| Šírka: | 11.000000 |
| Výška: | 1.000000 |
| Netto váha: | 0.100000 |
| Počet kusov v balení: | 100 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
