BIO Tapioková múka - Wolfberry
Kód: 35956
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
BIO Tapioková múka - prirodzene bezlepková múka, ideálna na varenie, pečenie, ale aj zahusťovanie jedál
BIO tapioková múka je vyrobená z tapioky, čo je škrob získaný z koreňa manioku. Je skvelým zdrojom komplexných sacharidov a je bez tuku. Hodí sa na varenie aj pečenie fitness receptov, ale poslúži tiež ako zahusťovadlo do polievok, omáčok a varených jedál, alebo ako náhrada želatíny. Pečivo vyrobené z tejto bezlepkovej múky vydrží o niekoľko dní dlhšie než bežné, je jemné a menej sa drobí.
BIO Tapioková múka a jej výhody
- bezlepková múka z koreňa manioku
- je zdrojom komplexných sacharidov
- je bez tuku
- hodí sa na varenie a pečenie fitness receptov
- je vhodná na zvláčnenie cesta a zahusťovanie
Zloženie
100% škrob z hľúz kríka manioku
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1485 kJ / 350 kcal |
| Bielkoviny | 0,5 g |
| Tuky | 0,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 86 g |
| z toho cukry | 0,5 g |
| Vláknina | 0,9 g |
| Soľ | 0,1 g |
Bez alergénov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Múky |
|---|---|
| EAN: | 8594158039958 |
| Brutto váha: | 0.400000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 24.500000 |
| Šírka: | 19.500000 |
| Výška: | 1.000000 |
| Netto váha: | 0.400000 |
| Počet kusov v balení: | 24 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
