Bio špaldové krekry so semienkami pestreca mariánskeho - Green Apotheke
Kód: 38809 69754 Zvoľte variant



Podrobný popis
BIO špaldové krekry so semienkami pestreca mariánskeho – ideálne ako slaný snack či chrumkavá príloha k šalátom
BIO špaldové krekry so semienkami pestreca mariánskeho sú chrumkavé krekry vyrobené predovšetkým zo špaldovej a pšeničnej múky. Navyše sú obohatené o semienka pestreca mariánskeho, ktoré obohacujú štruktúru a dodávajú zaujímavé chuťové tóny. Krehké slané krekry v najvyššej bio kvalite neobsahujú GMO a majú nízky obsah cukru, takže skvele zapadnú do zdravého jedálnička. Vďaka unikátnej kombinácii ingrediencií sú ideálnou alternatívou k vyprážaným zemiakovým čipsom pri večernom maškrtení alebo ako snack či chrumkavá príloha k šalátom.
BIO špaldové krekry so semienkami pestreca mariánskeho a ich výhody
- chrumkavé slané krekry v BIO kvalite
- vyrobené predovšetkým zo špaldovej a pšeničnej múky
- obsahujú semienka pestreca mariánskeho
- skvele sa hodia ako snack
- dajú sa používať ako príloha k šalátom
- majú nízky obsah cukru
- neobsahujú GMO
Zloženie
Bio pšeničná hladká múka, bio celozrnná špaldová múka (21 %), bio celozrnná pšeničná múka, bio neztužený rastlinný tuk a olej (kakaové maslo, slnečnicový olej v rôznom pomere, emulgátor – slnečnicový lecitín), bio mletý pestrec mariánsky (7,8 %), bio sójová omáčka (pitná voda, sójové bôby, pšenica, nerafinovaná morská jedlá soľ, fermentačné činidlo Aspergillus oryzae), bio panenský olivový olej, kypriaca látka – vínny kameň (vinan draselný, hydrogénuhličitan sodný, bio kukuričný škrob), nerafinovaná morská jedlá soľ.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1655kJ / 399 kcal |
| Tuky | 17 g |
| - z toho nasýtené tuky | 3 g |
| Sacharidy | 52 g |
| - z toho cukry | 0,9 g |
| Bielkoviny | 10,55 g |
| Soľ | 1,45 g |
Upozornenie
Použitá kypriaca látka neobsahuje fosfáty. Môže obsahovať stopy sezamu a mlieka (vrátane laktózy). Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Proteínové čipsy a krekry |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 2.160000 |
| Značka: | Green Apotheke |
| Dĺžka: | 14.500000 |
| Šírka: | 29.500000 |
| Výška: | 39.500000 |
| Netto váha: | 2.000000 |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | nie |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 38809 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
