BIO Špaldová celozrnná krupica - Probio
Kód: 40903
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
BIO Špaldová celozrnná krupica - jemná krupica v bio kvalite s nezameniteľnou chuťou a vôňou
BIO Špaldová celozrnná krupica sa vyrába z nahrubo pomletého obilia - špaldy v bio kvalite. Krupica má okrem lahodnej chuti aj príjemnú vôňu a nezameniteľnú krémovo-vláčnu konzistenciu. Pripraviť si z nej môžete chutnú krupicovú kašu. Okrem toho je vhodná aj na zahusťovanie polievok, omáčok či prívarkov. Je tiež skvelou ingredienciou do domácich knedlíkov alebo halušiek.
Zloženie
pšenica špalda*. *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 576 kJ / 372 kcal |
| Tuky | 1,7 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,3 g |
| Sacharidy | 73,0 g |
| z toho cukry | 1,5 g |
| Bielkoviny | 13,0 g |
| Soľ | 0,01 g |
Upozornenie
Obsahuje lepok
Skladujte pri teplote do 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu najviac 75 %.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Múky |
|---|---|
| EAN: | 8595582418852 |
| Brutto váha: | 0.403000 |
| Značka: | Probio |
| Dĺžka: | 5.500000 |
| Šírka: | 9.000000 |
| Výška: | 22.000000 |
| Netto váha: | 0.400000 |
| Počet kusov v balení: | 14 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
