BIO Špaldová celozrnná jemná múka - Probio
Kód: 40936
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
BIO Špaldová celozrnná jemná múka - múka s jemnou orieškovou chuťou
BIO Špaldová celozrnná jemná múka sa vyrába z jemne mletých špaldových zŕn v bio kvalite. Má jemnú orieškovú chuť, príjemnú vôňu, ale tiež skvelé nutričné zloženie. Pýši sa vysokým obsahom vlákniny a navyše je tiež zdrojom bielkovín. Je vhodná na varenie a pečenie slaných, ale aj sladkých fitness receptov a skvele zahusťuje omáčky či prívarky.
Zloženie
Špaldová múka celozrnná *.
* Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 457 kJ / 344 kcal |
| Tuky | 1,8 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,2 g |
| Sacharidy | 65,0 g |
| z toho cukry | 1,3 g |
| Vláknina | 8,2 g |
| Bielkoviny | 13,0 g |
| Soľ | 0,0 g |
Upozornenie
Obsahuje lepok. Skladujte pri teplote do 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu najviac 75 %.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Múky |
|---|---|
| EAN: | 8595582420770 |
| Brutto váha: | 1.000000 |
| Značka: | Probio |
| Dĺžka: | 7.000000 |
| Šírka: | 9.500000 |
| Výška: | 15.500000 |
| Netto váha: | 1.000000 |
| Počet kusov v balení: | 10 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
