BIO Sezamové semienka - Wolfberry
Kód: 86236
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
BIO Sezamové semienka – spestrite vaše recepty s chutným sezamom bohatým na vlákninu
BIO Sezamové semienka sú chutnou a prospešnou ingredienciou, ktorú môžete využiť v kuchyni pri vašich kulinárskych výtvoroch. Semienka sú v bio kvalite a majú vysoký obsah vlákniny. Sezamové semienka majú skvelú výhodu v tom, že môžu spestriť mnoho sladkých i slaných receptov. Môžete si nimi posypať dusenú zeleninu, pridať do šalátov či využiť ich pri pečení na posyp sladkého alebo slaného pečiva.
BIO Sezamové semienka a ich výhody
- sú bohaté na vlákninu
- sú v bio kvalite
- môžu spestriť mnoho sladkých i slaných receptov
- obľúbená súčasť ázijských pokrmov
- vhodné na priamu konzumáciu aj na tepelné spracovanie
Zloženie
100 % BIO sezamové semienka
Poľnohospodárska produkcia mimo EÚ.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2640 kJ/ 631 kcal |
| Tuky | 50 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 6,9 g |
| Sacharidy | 18 g |
| - z toho cukry | 0,3 g |
| Vláknina | 12 g |
| Bielkoviny | 16 g |
| Soľ | 0,1 g |
*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal).
Upozornenie
Skladujte na suchom a tmavom mieste.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výpredaj |
|---|---|
| EAN: | 8594158030870 |
| Brutto váha: | 0.204000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 13.000000 |
| Šírka: | 12.000000 |
| Výška: | 5.000000 |
| Netto váha: | 0.200000 |
| Počet kusov v balení: | 60 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
