BIO Ryžovo-kukuričná kaša - Country Life
Kód: 70057
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
BIO Ryžovo-kukuričná kaša - vyčarujte si zdravé a výdatné raňajky, desiatu či snack už za pár minút!
BIO Ryžovo-kukuričná kaša je výborným zdrojom vlákniny a sacharidov, ktoré vás nabijú energiou. Neobsahuje žiaden pridaný cukor ani soľ a je vhodná aj pre vegánov. Táto kaša je instantná, to znamená, že jej jednoduchá príprava vám zaberie len pár minút, a preto je ideálna pre zaneprázdnených ľudí, ale aj nadšencov aktívneho životného štýlu.
BIO Ryžovo-kukuričná kaša a jej výhody
- instantná kaša
- výborný zdroj vlákniny a sacharidov
- výborne zasýti a doplní energiu
- jej príprava je veľmi jednoduchá a rýchla
- je ideálna ako zdravé raňajky, desiata alebo snack
- je vhodná aj pre vegetariánov a vegánov
Zloženie
Ryža pololúpaná (80%), kukuričná krupica (20%).
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 532 kJ / 367 kcal |
| Tuky | 0,4 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,06 g |
| Sacharidy | 87,0g |
| z toho cukry | 0,4 g |
| Bielkoviny | 6,3 g |
| Soľ | 0,0 g |
Upozornenie
Môže obsahovať stopy lepku a vajec. Skladujte pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kaše |
|---|---|
| EAN: | 8595016510329-15 |
| Brutto váha: | 4.500000 |
| Značka: | Country Life |
| Netto váha: | 4.500000 |
| Počet kusov v balení: | 15 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 37036 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
