BIO Ryžové vločky - Country Life
Kód: 37024
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
BIO Ryžové vločky - univerzálny základ s všestranným využitím v kuchyni
BIO Ryžové vločky z celozrnnej ryže sa hodia na každodenné použitie a sú vhodné aj pre vegánov. Majú príjemnú ryžovú vôňu, výraznú tvrdosť, preto je potrebné ich pred použitím chvíľu povariť. Vďaka neutrálnej chuti ich môžete použiť na zahusťovanie či zjemňovanie pokrmov, alebo ako súčasť chutných a vyvážených raňajok v podobe kaší.
BIO Ryžové vločky a ich výhody
- sú vyrobené z celozrnnej ryže
- majú neutrálnu chuť
- neobsahujú žiadny pridaný cukor ani soľ
- sú v BIO kvalite
- sú vhodné aj pre vegánov
Zloženie
Vločky ryžové*
*produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1518 kJ / 358 kcal |
| Tuky | 0,7 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 80,0 g |
| z toho cukry | 0,2 g |
| Bielkoviny | 7,2 g |
| Soľ | 0,01 g |
Upozornenie
Skladujte pri teplote do 20°C a relatívnej vlhkosti do 65%. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.
Alergény: Môže obsahovať lepok, arašidy, sóju, škrupinové plody a sezam.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ryža |
|---|---|
| EAN: | 8595016511272 |
| Brutto váha: | 0.261000 |
| Značka: | Country Life |
| Dĺžka: | 10.000000 |
| Šírka: | 16.000000 |
| Výška: | 5.000000 |
| Netto váha: | 0.250000 |
| Počet kusov v balení: | 14 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
