BIO Ryžová kaša - Country Life
Kód: 47098 80941 Zvoľte variant
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
BIO Ryžová kaša - skvelý zdroj komplexných sacharidov s nízkym obsahom cukru a tuku
BIO Ryžová kaša je instantná zmes na prípravu krémovej a jemnej ryžovej kaše, ktorá dodá telu kvalitné komplexné sacharidy. Obsahuje nízke množstvo cukru aj tuku, a navyše je veľmi jednoduchá na prípravu. To ocení každý, kto ráno nemá čas tráviť desiatky minút v kuchyni. Dochutiť si ju môžete presne podľa svojich predstáv. Ak patríte medzi milovníkov raňajkových kaší, tak by vám v špajzi rozhodne nemala táto ryžová chýbať.
BIO Ryžová kaša a jej výhody
- je zdrojom komplexných sacharidov
- má nízky obsah cukru aj tuku
- príprava je jednoduchá a rýchla
- je vhodná na raňajky aj desiatu
Zloženie
Bio ryža dlhozrnná pololúpaná, ryža guľatozrnná pololúpaná.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 573 kJ / 370 kcal |
| Tuky | 3 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,6 g |
| Sacharidy | 77,0 g |
| z toho cukry | 0,9 g |
| Bielkoviny | 7,9 g |
| Soľ | 0,02 g |
Upozornenie
Môže obsahovať stopy lepku a vajec. Skladujte pri teplote do 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kaše |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.301000 |
| Značka: | Country Life |
| Dĺžka: | 12.500000 |
| Šírka: | 23.000000 |
| Výška: | 3.500000 |
| Netto váha: | 0.300000 |
| Počet kusov v balení: | 15 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
