BIO Ryža parboiled - Country Life
Kód: 49948 69874 Zvoľte variant



Podrobný popis
BIO Ryža parboiled - predparená ryža, ktorá sa nelepí, nerozvarí a je veľmi rýchla na prípravu
BIO Ryža parboiled sa hodí ako príloha k rôznym pokrmom. Vzniká špeciálnym procesom predprípravy tzv. parboiled. Pred lúpaním sa namáča a predparí, čo jej spôsobuje jemne nažltlú farbu, ktorá však po uvarení zmizne. Výsledná ryža je tak krásne biela. Samotné predparenie jej prináša výhodu v tom, že ju nerozvaríte a zaručuje, že bude vždy uvarená vo štýle al dente. Navyše sa nelepí a oproti klasickej ryži sa uvarí oveľa rýchlejšie.
Oceníte ju tak počas náročných dní, keď nemáte veľa času na prípravu jedla. Raz dva z nej vykúzlite skvelú prílohu k mäsitým či bezmäsitým pokrmom. Okrem toho ju môžete ozvláštniť šalátmi. Pochádza z ekologického poľnohospodárstva a je vhodná nielen pre veganov.
BIO Ryža parboiled a jej výhody
- je predparená ryža
- hodí sa ako príloha k mäsitým a bezmäsitým jedlám
- len tak ľahko sa nerozvarí
- nelepí sa
- dá sa pripraviť oveľa rýchlejšie než klasická ryža
- oceníte ju počas náročných dní, keď máte málo času na prípravu jedla
- pochádza z ekologického poľnohospodárstva
- je vhodná nielen pre veganov
Zloženie
BIO Ryža parboiled dlhozrnná lúpaná.
Návod na prípravu
Ryžu prepláchnite a varte 25 - 30 minút v pomere 1 diel ryže na 2 diely osolenej vody.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 457 kJ / 349 kcal |
| Tuky | 0,6 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,2 g |
| Sacharidy | 78,0 g |
| z toho cukry | 0,9 g |
| Bielkoviny | 7,4 g |
| Soľ | 0,01 g |
Upozornenie
Skladujte pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %. Chráňte pred slnečným žiarením.
Môže obsahovať stopy lepku, arašidov, sóje, škrupinových plodov a sezamu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ryža |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.500000 |
| Značka: | Country Life |
| Dĺžka: | 6.000000 |
| Šírka: | 9.000000 |
| Výška: | 15.000000 |
| Počet kusov v balení: | 14 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
