BIO Ryža basmati - Country Life
Kód: 36979 70084 Zvoľte variant
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
BIO Ryža basmati je vhodná na prípravu rizota, šalátov, polievok alebo náplní
BIO Ryža basmati z čisto rastlinných zdrojov v bio kvalite a vhodná aj pre vegánov. Jej príprava je skutočne rýchla a jednoduchá - poslúži na prípravu chutných jedál, ako je rizoto, šaláty, alebo ju môžete pridať do polievok, náplní, či použiť ako zahusťovadlo. Neobsahuje žiadnu pridanú soľ ani cukor a pýši sa nízkym obsahom tukov.
BIO Ryža basmati a jej výhody
- v bio kvalite
- má nízky obsah tukov
- neobsahuje žiadnu pridanú soľ ani cukor
- má široké využitie v kuchyni
- je vhodná aj pre vegánov
Zloženie
Ryža basmati dlhozrnná lúpaná.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 444 kJ / 345 kcal |
| Tuky | 0,6 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,2 g |
| Sacharidy | 78,0g |
| z toho cukry | 0,1 g |
| Vláknina | 1,6 g |
| Bielkoviny | 7,4 g |
| Soľ | 0,01 g |
Skladovanie
Skladujte pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ryža |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.504000 |
| Značka: | Country Life |
| Dĺžka: | 8.500000 |
| Šírka: | 6.300000 |
| Výška: | 14.000000 |
| Netto váha: | 0.500000 |
| Počet kusov v balení: | 14 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
