BIO Ražná chlebová múka - Probio
Kód: 40963
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
BIO Ražná chlebová múka s vysokým obsahom vlákniny
BIO Ražná chlebová múka sa vyrába mletím ražných zŕn v bio kvalite. Vysoký obsah vlákniny zabezpečuje časť obalu zŕn a klíčkov, ktoré počas mletia zostávajú neporušené. Múka je okrem pečenia domáceho chleba a pečiva, vhodná aj na prípravu perníkov, buchiet či pizze. Svoje využitie nájde aj pri príprave vašich obľúbených sladkých a slaných fitness receptov.
Zloženie
ražná múka*.
*produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energia | 1 432 kJ / 338 kcal |
| Tuky | 1,1 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,1 g |
| Sacharidy | 70,0 g |
| z toho cukry | 0,5 g |
| Vláknina | 10,0 g |
| Bielkoviny | 6,7 g |
| Soľ | 0,0 g |
Upozornenie
Obsahuje lepok. Skladujte pri teplote do 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu najviac 75 %.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Múky |
|---|---|
| EAN: | 8595582420855 |
| Brutto váha: | 1.025000 |
| Značka: | Probio |
| Dĺžka: | 7.000000 |
| Šírka: | 10.000000 |
| Výška: | 18.000000 |
| Netto váha: | 1.000000 |
| Počet kusov v balení: | 10 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
