BIO Pšeničná celozrnná jemná múka - Probio
Kód: 40915
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
BIO Pšeničná celozrnná jemná múka - poctivá múka z čistej prírody
BIO Pšeničná celozrnná jemná múka pochádza z polí bez chémie. V porovnaní s bežnou múkou je celozrnná múka výnimočná podielom otrúb, ale aj vyšším obsahom vlákniny. Pečivo z celozrnnej múky má plnšiu chuť a tmavšiu farbu. Výborne sa hodí na výrobu chleba, pečiva, dezertov, koláčov, ale aj na zahusťovanie jedál.
BIO Pšeničná celozrnná jemná múka a jej výhody
- jemne mletá celozrnná múka
- má vyšší obsah otrúb než bežná múka
- pochádza z polí bez chémie
- má vyšší obsah vlákniny než bežná múka
- má široké využitie
Zloženie
PŠENIČNÁ múka celozrnná*.
*produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 625 kJ / 384 kcal |
| Tuky | 1,9 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,3 g |
| Sacharidy | 73,0 g |
| z toho cukry | 0,5 g |
| Vláknina | 12,0 g |
| Bielkoviny | 13,0 g |
| Soľ | 0,01 g |
Upozornenie
Produkt obsahuje lepok. Skladujte pri teplote do 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu najviac 75 %.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Múky |
|---|---|
| EAN: | 8595582420756 |
| Brutto váha: | 1.000000 |
| Značka: | Probio |
| Dĺžka: | 7.000000 |
| Šírka: | 10.000000 |
| Výška: | 16.000000 |
| Netto váha: | 1.000000 |
| Počet kusov v balení: | 10 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
