BIO Proteínové cestoviny - vretená - VanaVita
Kód: 53185 71461 Zvoľte variant



Podrobný popis
BIO Proteínové cestoviny - zdravá bezlepková príloha, ktorá je skvelým zdrojom bielkovín, komplexných sacharidov a vlákniny
BIO Proteínové cestoviny sú skvelou bezlepkovou alternatívou ku klasickým cestovinám. Neobsahujú vajcia ani iné živočíšne zložky, takže si na nich môžu bez obáv pochutnať aj vegáni. V zložení nájdete iba BIO múku z červenej šošovice a BIO hrachový proteín. Tieto dve zložky spoločne vytvárajú chuťovo vydarenú kombináciu s vysokým obsahom bielkovín. Vďaka tomu cestoviny prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Okrem toho sú skvelým zdrojom vlákniny a komplexných sacharidov. Proteínové cestoviny majú tiež nízky obsah cukru.
Pre cestoviny nájdete mnoho spôsobov využitia. Skvele sa hodia ako príloha alebo môžu tvoriť základ rôznych šalátov. Vďaka tomu, že už samy o sebe majú vysoký podiel bielkovín, nie je nutné ich dopĺňať mäsom ani jeho náhradou. Vytvorte pomocou cestovín zdravé a vyvážené jedlo s komplexným zložením makroživín.
BIO Proteínové cestoviny a ich výhody
- sú tvorené iba BIO múkou z červenej šošovice a BIO hrachovým proteínom
- majú vysoký obsah bielkovín a vlákniny
- sú skvelým zdrojom komplexných sacharidov
- majú nízky obsah cukru
- sú vegánske a bezlepkové
- hodia sa ako zdravá príloha alebo základ šalátov
Zloženie
BIO múka z červenej šošovice 88%, BIO hrachový proteín 12%.
Dávkovanie
100 g cestovín vložíme do 1 l osolenej vriacej vody a varíme 6-8 minút. Cestoviny scedíme a prepláchneme studenou vodou.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1530 kJ / 366 kcal |
| Tuky | 3,1 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,7 g |
| Sacharidy | 48,7 g |
| z toho cukry | 2,1 g |
| Vláknina | 5,2 g |
| Bielkoviny | 33,8 g |
| Soľ | 0,3 g |
Upozornenie
Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cestoviny |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 5.020000 |
| Značka: | GymBeam Bio |
| Dĺžka: | 25.000000 |
| Šírka: | 28.500000 |
| Výška: | 39.000000 |
| Netto váha: | 5.000000 |
| Počet kusov v balení: | 20 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 53185 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
