BIO Prášok z Goji kustovnice čínskej - Purasana
Kód: 48943



Podrobný popis
BIO Prášok z Goji kustovnice čínskej - extrakt z plodov tibetskej rastliny goji, bohatý na vybrané mikroživiny
BIO Prášok z Goji kustovnice čínskej obsahuje rastlinný lyofilizovaný prášok z plodov tibetskej goji, nazývanej tiež kustovnica čínska. Patrí k superpotravinám, ktoré sa v ázijskej medicíne používajú už viac ako tri tisíce rokov. Ide o šťavnaté červeno-oranžové bobule horkosladkej chuti. Medzi ich najväčšie prednosti patrí to, že sú plné vybraných vitamínov. Obsahujú vitamín A, ktorý sa stará o zdravie pokožky, zraku a slizníc.
Dopĺňa ho vitamín C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. V zložení kustovnice čínskej nechýbajú ani vitamíny skupiny B, konkrétne B2 a B6. Tie prispievajú k normálnej tvorbe červených krviniek. Samotný vitamín B6 prispieva tiež k správnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu. BIO Prášok z Goji kustovnice čínskej je tiež plný karotenoidov. Prášok navyše obsahuje vlákninu a výborne sa hodí ako kombinácia s džúsom, mliekom, ryžovým nápojom či inou alternatívou.
BIO Prášok z Goji kustovnice čínskej a jeho výhody:
- obsahuje organický lyofilizovaný prášok z goji
- je zdrojom vybraných mikroživín
- je vhodný pre vegánov
- má množstvo vitamínov A, C, B1, B2 a B6
- výborne sa kombinuje s džúsom, mliekom či iným nápojom
Zloženie
Organický lyofilizovaný prášok z goji (Lycium barbarum) z Tibetu.
Dávkovanie
Zmiešajte 2 čajové lyžičky prášku (10 g) s 300 ml džúsu, mlieka, ryžového alebo sójového nápoja (príp. s inou alternatívou).
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1548 kJ / 370 kcal |
| Tuky | 1,5 g |
| Sacharidy | 78 g |
| - z toho cukry | 57 g |
| Vláknina | 17 g |
| Bielkoviny | 12 g |
| Soľ | 1,15 g * |
| Vitamín A | 811 µg (101%) |
| Vitamín C | 12 mg (15%) |
| Vitamín B1 - Tiamín | 1,52 mg (138%) |
| Vitamín B2 - Riboflavín | 9,35 mg (667%) |
| Vitamín B6 - Pyridoxín | 1,67 mg (119%) |
| Draslík | 1170 mg (58,5%) |
| Železo | 6 mg (43%) |
| Karotén | 196 mg |
* z prirodzene sa vyskytujúceho sodíka
Upozornenie
Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po každom použití vrecko pevne uzavrite.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výpredaj |
|---|---|
| EAN: | 5400706614177 |
| Brutto váha: | 0.213000 |
| Značka: | Purasana |
| Dĺžka: | 14.000000 |
| Šírka: | 6.500000 |
| Výška: | 23.000000 |
| Netto váha: | 0.200000 |
| Počet kusov v balení: | 36 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
