BIO Pohánkový bulgur - Country Life
Kód: 36940
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
BIO Bulgur pohánkový vhodný na prípravu rizota, šalátov, polievok alebo náplní
BIO Bulgur pohánkový z čisto rastlinných zdrojov v BIO kvalite a vhodný aj pre vegánov. Jeho príprava je skutočne rýchla a jednoduchá - poslúži na prípravu chutných jedál, ako je rizoto, šaláty, alebo ho môžete pridať do polievok, náplní, či použiť ako zahusťovadlo. Neobsahuje žiadnu pridanú soľ, ani cukor a pýši sa nízkym množstvom tukov.
BIO Bulgur pohánkový a jeho výhody
- v BIO kvalite
- má nízky podiel tuku
- neobsahuje žiadnu pridanú soľ, ani cukor
- má široké využitie v kuchyni
- je vhodný aj pre vegánov
Zloženie
Pohánka lúpaná.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1486 kJ / 351 kcal |
| Tuky | 1,3 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,3 g |
| Sacharidy | 74,8 g |
| z toho cukry | 1,2 g |
| Bielkoviny | 7,5 g |
| Soľ | 0,0 g |
Skladovanie
Skladujte pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné obilniny |
|---|---|
| EAN: | 8595016504083 |
| Brutto váha: | 0.251000 |
| Značka: | Country Life |
| Dĺžka: | 9.000000 |
| Šírka: | 4.500000 |
| Výška: | 12.500000 |
| Netto váha: | 0.250000 |
| Počet kusov v balení: | 14 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
