BIO Pohánková múka - Probio
Kód: 40909
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Bio Pohánková múka - ideálna náhrada klasickej múky pri varení a pečení vašich obľúbených receptov
Bio Pohánková múka sa vyrába z jemne mletých pohánkových krúp v bio kvalite. Je prirodzene bezlepková, čo ocenia najmä ľudia, ktorí sa vyhýbajú lepku. Je skvelou náhradou klasickej múky pri pečení či varení vašich obľúbených fitness receptov a dezertov. Môžete ju použiť aj na zahustenie omáčok, polievok a prívarkov či lívancov a placiek.
Zloženie
Pohánka*. *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 428 kJ / 337 kcal |
| Tuky | 2,3 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,5 g |
| Sacharidy | 64,0 g |
| z toho cukry | 0,5 g |
| Bielkoviny | 12,0 g |
| Soľ | 0,01 g |
Upozornenie
Skladujte pri teplote do 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu najviac 75 %.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Múky |
|---|---|
| EAN: | 8595582418098 |
| Brutto váha: | 0.491000 |
| Značka: | Probio |
| Dĺžka: | 6.000000 |
| Šírka: | 11.000000 |
| Výška: | 18.500000 |
| Netto váha: | 0.500000 |
| Počet kusov v balení: | 10 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
