BIO Pečené fazule v paradajkovej omáčke - Auga
Kód: 42058



Podrobný popis
BIO Pečené fazule v paradajkovej omáčke sú vhodné na okamžitú konzumáciu a potešia vás podielom bielkovín a vlákniny
BIO Pečené fazule v paradajkovej omáčke sú chutné, vopred pripravené fazule v bio kvalite s paradajkovou omáčkou. Sú pestované v súlade s najmodernejšími technológiami tak, aby nebola poškodzovaná pôda a počas celého procesu neprichádzajú do kontaktu so žiadnymi chemikáliami. Majú vysoký obsah bielkovín, pričom obsahujú aj vlákninu a minimum tukov a cukrov. Keďže sú vopred pripravené, sú vhodné na priamu konzumáciu. Využiť ich však môžete aj ako chutnú prílohu k vašim obľúbeným fitness jedlám. Navyše, majú ekologický obal.
Zloženie
biele fazule * 60%, paradajková omáčka 40% (voda, paradajkový pretlak * 20%, cukor *, liehový ocot *, morská soľ, korenie *).
* organické produkty
Návod na prípravu
Pečené fazule v paradajkovej omáčke sú ihneď pripravené na použitie.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 393 kJ (93 kcal) |
| Tuky | 0,25 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,06 g |
| Sacharidy | 16,4 g |
| z toho cukry | 4,6 g |
| Vláknina | 4 g |
| Bielkoviny | 6,2 g |
| Soľ | 0,6 g |
Upozornenie
Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote 0 - 25 ° C. Chráňte pred mrazom. Otvorený výrobok skladujte v chladničke a spotrebujte do 48 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Strukoviny |
|---|---|
| EAN: | 4779039730351 |
| Brutto váha: | 0.407000 |
| Značka: | Activus |
| Dĺžka: | 12.500000 |
| Šírka: | 4.500000 |
| Výška: | 20.000000 |
| Netto váha: | 0.400000 |
| Počet kusov v balení: | 10 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
