BIO Panenský sezamový olej - Ölmühle Solling
Kód: 40594



Podrobný popis
BIO Panenský sezamový olej z nepražených semienok poteší fanúšikov ázijskej kuchyne
BIO Panenský sezamový olej je svetlo žltý olej z nepražených sezamových semienok. Vďaka tomu a lisovaniu za studena si olej dokáže zachovať špecifickú chuť a všetky dôležité zložky. Obsahuje nenasýtené mastné kyseliny. Stane sa skvelou súčasťou vašej kuchyne, obzvlášť poteší nadšencov ázijskej kuchyne. Môžete ho zahrievať a tiež v ňom krátko smažiť, pretože je stabilný až do 180 °C. Rovnako sa hodí aj ako súčasť studených receptov alebo ho oceníte pri masáži.
BIO Panenský sezamový olej a jeho výhody
- vyrába sa z nepražených sezamových semienok
- je zdroj nenasýtených mastných kyselín
- je stabilný až do 180 °C
- hodí sa do ázijskej kuchyne
- môžete ho použiť na starostlivosť o pleť a masáž
Zloženie
100% BIO sezamový olej
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 3700 kJ / 900 kcal |
| Tuky | 100 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 14,2 g |
| z toho mononenasýtené mastné kyseliny | 39,1 g |
| z toho polynenasýtené mastné kyseliny | 46,7 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Upozornenie
Uchovajte olej na tmavom mieste pri teplote do 22 ° C. Po otvorení ho spotrebujte do 3 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tuky a oleje |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 4031192143219 |
| Brutto váha: | 0.498000 |
| Značka: | Ölmühle Solling |
| Dĺžka: | 4.500000 |
| Šírka: | 4.500000 |
| Výška: | 22.000000 |
| Počet kusov v balení: | 6 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
