BIO Panenský olej z pestreca mariánskeho - Ölmühle Solling
Kód: 51961



Podrobný popis
BIO Panenský olej z pestreca mariánskeho - za studena lisovaný olej lahodnej chuti, vhodný do zeleninových šalátov
BIO Panenský olej z pestreca mariánskeho je čistý za studena lisovaný olej, ktorý pochádza z plodov pestreca mariánskeho. Ide o horskú bylinu, ktorá sa kedysi pestovala v kláštorných záhradách. Má fialové kvety a ostnaté listy.
BIO Panenský olej z pestreca mariánskeho má vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín. Tie v prípade náhrady nasýtených tukov v strave prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu. Je charakteristický lahodnou a jemnou chuťou, ktorú oceníte v sviežich zeleninových šalátoch. Okrem toho sa hodí aj na prípravu rôznych dresingov.
BIO Panenský olej z pestreca mariánskeho a jeho výhody
- je čistý za studena lisovaný olej z plodov pestreca mariánskeho
- obsahuje nenasýtené mastné kyseliny
- má lahodnú a jemnú chuť
- je vhodný do sviežich šalátov a dresingov
Zloženie
100% BIO olej z pestreca mariánskeho.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 3700 kJ / 900 kcal |
| Tuky | 100 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 19,2 g |
| z toho mononenasýtené mastné kyseliny | 24 g |
| z toho polynenasýtené mastné kyseliny | 56,8 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Upozornenie
Uchovávajte na tmavom a suchom mieste.
Alergénové upozornenie: Môže obsahovať stopy arašidov a iných orechov, zeleru, horčice a sezamu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tuky a oleje |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| EAN: | 4031192835114 |
| Brutto váha: | 0.262000 |
| Značka: | Ölmühle Solling |
| Dĺžka: | 4.000000 |
| Šírka: | 4.000000 |
| Výška: | 15.000000 |
| Počet kusov v balení: | 6 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
