BIO Panenský Kokosový olej - Wolfberry
Kód: 33064



Podrobný popis
BIO panenský kokosový olej - vhodný do fitness receptov aj na kozmetické účely
Bio panenský kokosový olej je vyrobený z dužiny kokosových orechov, ktorá sa drví a následne zahrieva na 42°C, aby sa z nej odparila prebytočná voda. Zmes je potom lisovaná za studena, pričom vzniká panenský kokosový olej 100 % BIO kvality. Olej sa vyznačuje jemnou chuťou a charakteristickou kokosovou vôňou.
Bio panenský kokosový olej má do 25°C pevné skupenstvo, preto ho môžete použiť ako nátierku na pečivo, telový krém či vlasový zábal. Je tepelne stabilný do 200°C, a preto je dobrou voľbou na varenie, pečenie a smaženie. Okrem fitness receptov sa využíva aj v kozmetickom priemysle, ako maska na vlasy, balzam na citlivú pleť, masážny olej alebo telové mlieko.
BIO Panenský kokosový olej a jeho výhody
- 100 % bio produkt lisovaný za studena
- má jemnú kokosovú vôňu a chuť
- je vhodný na varenie, pečenie alebo smaženie
- je tepelne stabilný do 200°C
- poslúži vám aj ako telový krém, balzam na vlasy alebo masážny olej
Zloženie
100 % BIO panenský kokosový olej.
Obsah mastných kyselín v 100g
Kyselina kapronová: 0,78 g
Kyselina kaprylová: 9,58 g
Kyselina kaprinová: 6,19 g
Kyselina laurová: 48,21 g
Kyselina myristová: 18,76 g
Kyselina palmitová: 7,85 g
Kyselina stearová: 2,52 g
Kyselina olejová: 6,04 g
Kyselina linolová: 1,58 g
Nasytené tuky: 92,10 g
Mono-nenasytené tuky: 6,04 g
Poly-nenasytené tuky: 1,58 g
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 3753 kJ / 898 kcal |
| Tuky | 99,8 g |
| z toho nasýtené tuky | 91 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0,2 g |
| Soľ | 0 g |
Upozornenie
Skladujte pri izbovej teplote. Spotrebujte do dátumu expirácie.
Bez alergénov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tuky a oleje |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| EAN: | 8594158030047 |
| Brutto váha: | 0.327000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 7.000000 |
| Šírka: | 8.500000 |
| Výška: | 7.000000 |
| Počet kusov v balení: | 50 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
