BIO Panela - Wolfberry
Kód: 35398
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
BIO Panela - sladidlo z cukrovej trstiny s obsahom výživných látok
BIO Panela je sladidlo vyrobené z cukrovej trstiny, ktoré na prvý pohľad pripomína trstinový cukor. Pri výrobe panely sa však neodstraňuje melasa, ktorá trstinovému cukru chýba a práve tá obsahuje mnohé výživné látky. Nachádzajú sa v nej niektoré dôležité minerálne látky, ako draslík, horčík či železo, ktoré v našom tele plnia mnohé funkcie. Panela poslúži ako univerzálne sladidlo do nápojov či ako súčasť zdravých receptov.
BIO Panela a jej výhody
- sladidlo vyrobené z cukrovej trstiny
- je vhodná na zdravé sladenie nápojov a dezertov
- obsahuje dôležité minerálne látky, ako draslík, horčík a železo
Zloženie
100% sušená šťava z BIO cukrovej trstiny
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1379 kJ / 326 kcal |
| Bielkoviny | 0,65 g |
| Tuky | 0 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 86,2 g |
| - z toho cukry | 86,2 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
| Vápnik | 80 mg |
| Železo | 12 mg |
| Fosfor | 60 mg |
| Draslík | 12 mg |
| Horčík | 80 mg |
Bez alergénov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné sladidlá |
|---|---|
| EAN: | 8594158035738 |
| Brutto váha: | 0.500000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 18.000000 |
| Šírka: | 11.000000 |
| Výška: | 4.000000 |
| Počet kusov v balení: | 35 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
