BIO Ovocno-orechová zmes POHODA - Country Life
Kód: 37006



Podrobný popis
BIO Ovocno-orechová zmes POHODA - extra chrumkavý mix sušeného ovocia a orechov na doplnenie energie
BIO Ovocno-orechová zmes POHODA je mix sušeného ovocia a orechov pre ten najchrumkavejší zážitok z maškrtenia. V zmesi nájdete hojné množstvo ovocia, ako sú hrozienka či banánové chipsy a chrumkavé orechy v podobe mandlí, lieskových orechov a kokosových chipsov. Zmes je vhodná aj pre vegánov a môžete si ju vychutnať ako lahodný snack, alebo ju pridať do svojich obľúbených kaší či jogurtov.
BIO Ovocno-orechová zmes POHODA a jej výhody
- chrumkavý mix sušeného ovocia a orechov
- je zdrojom bielkovín
- produkt v BIO kvalite
- vhodný aj pre vegánov
Zloženie
Mandle* 27%, hrozienka sultánky* 27% (hrozienka, slnečnicový olej), Lieskové orechy jadrá* 20%, banánové plátky* 18% (banány * 76%, kokosový olej*, cukor *), kokosové chipsy biele* 8%.
*produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2 440 kJ / 583 kcal |
| Tuky | 48,1 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 12,2 g |
| Sacharidy | 25,6 g |
| z toho cukry | 18,8 g |
| Bielkoviny | 19,9 g |
| Soľ | 0,01 g |
Upozornenie
Skladujte pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti do 70%.
Alergény: Môže obsahovať lepok, arašidy, sóju, iné škrupinové plody a sezam.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušené ovocie |
|---|---|
| EAN: | 8595016565008 |
| Brutto váha: | 0.151000 |
| Značka: | Country Life |
| Dĺžka: | 10.000000 |
| Šírka: | 6.000000 |
| Výška: | 10.500000 |
| Netto váha: | 0.150000 |
| Počet kusov v balení: | 16 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
