BIO Olej z marhuľových jadier - Ölmühle Solling
Kód: 40495



Podrobný popis
BIO Olej z marhuľových jadier je za studena lisovaný olej, ktorému neodolá žiadny gurmán
BIO Olej z marhuľových jadier je za studena lisovaný olej vyrobený z tých najkvalitnejších marhuľových jadier. Vďaka šetrnému spôsobu prípravy oleja si marhule zachovávajú charakteristickú chuť. Obsahuje vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín. Olej je ideálny na prípravu sladkých omáčok alebo dezertov, ako je panna cotta. Má však nízky bod prepálenia, preto ho nie je vhodné ohrievať pri vysokých teplotách. Okrem použitia v kuchyni ho môžete využiť aj ako kozmetický prípravok.
BIO Olej z marhuľových jadier a jeho výhody
- za studena lisovaný olej v BIO kvalite
- obsahuje vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín
- je ideálny na prípravu dressingov a dezertov
- možno ho využiť na kozmetické účely
Zloženie
100% BIO olej z marhuľových jadier.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 3700 kJ / 900 kcal |
| Tuky | 100 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 4.6 g |
| z toho mononenasýtené mastné kyseliny | 68 g |
| z toho polynenasýtené mastné kyseliny | 27.4 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Upozornenie
Uchovávajte na tmavom mieste pri teplote do 22 °C. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tuky a oleje |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | 4031192267113 |
| Brutto váha: | 0.237000 |
| Značka: | Ölmühle Solling |
| Dĺžka: | 3.800000 |
| Šírka: | 3.800000 |
| Výška: | 14.700000 |
| Počet kusov v balení: | 6 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
