BIO Modrý mak - Country Life
Kód: 50014



Podrobný popis
BIO Modrý mak - semienka maku v nekompromisnej BIO kvalite na pečenie či rôzne recepty
BIO Modrý mak v podobe semienok sa vo vašej kuchyni rozhodne nestratí. Je vyhľadávaný pre jeho výživové vlastnosti, kde je cenným zdrojom zdravých tukov, bielkovín a vlákniny. Tradične však býva súčasťou pečenia, kde sa používa na ozdobenie ako posyp, ale aj priamo do cesta. Skvele sa hodí do koláčov, muffinov či krekrov. Môžete ním posypať domáci chlieb, rožok alebo iné pečivo.
Dokonca sa z neho dá pripraviť mlieko či chutná nátierka v kombinácii s varenou zeleninou, tofu, strukovinami alebo hubami. Semienka BIO Modrého maku sa dajú namočiť či pražiť, s cieľom získania intenzívnejšej vône. Výborne obohatia vaše recepty, ktoré posunú na novú úroveň.
BIO Modrý mak a jeho výhody
- sú semienka maku v BIO kvalite
- je cenným zdrojom zdravých tukov, bielkovín a vlákniny
- používa sa pri pečení
- skvele sa hodí do koláčov, muffinov, krekrov, domáceho chleba či rožkov
- dá sa použiť na ozdobenie ako posyp alebo priamo do cesta
- môžete ho použiť aj na prípravu mlieka či chutnej nátierky
- dá sa namočiť či pražiť
- obohatí vaše domáce recepty
Zloženie
BIO Modrý mak nemletý.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2 167 kJ / 518 kcal |
| Tuky | 42 g |
| z toho nasýtené tuky | 4,9 g |
| Sacharidy | 4,2 g |
| z toho cukry | 2,3 g |
| Bielkoviny | 20 g |
| Vláknina | 20 g |
| Soľ | 0,05 g |
Upozornenie
Skladujte pri teplote do 20 °C a pri relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %.
Môže obsahovať stopy lepku, arašidov, sójových bôbov, orechov a sezamu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výpredaj |
|---|---|
| EAN: | 8595016513214 |
| Brutto váha: | 0.254000 |
| Značka: | Country Life |
| Dĺžka: | 6.500000 |
| Šírka: | 8.500000 |
| Výška: | 12.500000 |
| Netto váha: | 0.250000 |
| Počet kusov v balení: | 14 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
