BIO Mladý jackfruit v slanom náleve - GymBeam
Kód: 108253



Podrobný popis
BIO Mladý jackfruit v slanom náleve je inovatívna rastlinná alternatíva mäsa pripomínajúca trhané kuracie mäso, ktorú si zamilujú nielen vegáni
BIO Mladý jackfruit v slanom náleve je unikátna tropická plodina, ktorá sa stáva stále populárnejšou vegánskou alternatívou mäsa. Pochádza zo stromu chlebovníka rôznolistého (Artocarpus heterophyllus), ktorý prirodzene rastie v južnej a juhovýchodnej Ázii. Na rozdiel od zrelého, sladkého ovocia má mladý jackfruit neutrálnu chuť a jedinečnú, mäsitú textúru. Jeho vláknitá štruktúra po tepelnej úprave pripomína trhané kuracie mäso, preto sa používa ako jeho náhrada a je skvelý do širokej škály slaných jedál.
Táto vegánska náhrada kuracieho mäsa je v praktickej a ľahko skladovateľnej forme, takže ho máte vždy po ruke pripravený na použitie. Jedná sa o 100% rastlinnú potravinu, ktorá sa navyše môže pochváliť organickou kvalitou z ekologického poľnohospodárstva. Zároveň má nízky obsah tuku, je bez pridaného cukru a ďalších aditív. Ochutili sme ho len štipkou soli a limetkovou šťavou.
Pred prípravou ho stačí scediť, opláchnuť a jemne natrhať. Potom je vhodné ho dochutiť a orestovať, kým nezíska požadovanú chuť a konzistenciu. V kuchyni sa s ním dá kreatívne experimentovať, keďže výborne absorbuje chute marinád a korenia. Hodí sa všade tam, kde chcete použiť vegetariánsku alebo vegánsku alternatívu mäsa. Môžete ním naplniť tacos, burger, sendvič a tiež sa perfektne hodí do mexických alebo ázijských jedál.
Vďaka svojmu výnimočnému zloženiu je mladý jackfruit skvelou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú rastlinné alternatívy mäsa a chcú obohatiť svoj jedálniček o zaujímavú, novú surovinu. Ocenia ho najmä vegáni a vegetariáni, ale aj flexitariáni či nadšenci zdravého životného štýlu, ktorí radi objavujú nové chute.
Objavte unikátnu rastlinnú potravinu, ktorá sa stane nepostrádateľnou súčasťou vašej kuchyne.
BIO Mladý jackfruit v slanom náleve a jeho výhody
- rastlinná alternatíva mäsa
- má neutrálnu chuť a mäsitú štruktúru
- ochutený iba soľou a limetkovou šťavou
- je v BIO kvalite
- bez pridaného cukru
- má nízky obsah tuku
- bez lepku a GMO
- je vhodný pre vegánov
Zloženie
Voda, kúsky mladého bio jackfruitu (41%), soľ, bio limetková šťava.
DR WT.: 165 g
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energia | 433 kJ/ 103 kcal |
| Tuky | 0,6 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 22,6 g |
| - z toho cukry | 18,6 g |
| Vláknina | 1,5 g |
| Bielkoviny | 1,7 g |
| Soľ | 2,00 g |
Nutričné hodnoty sa vzťahujú k netto hmotnosti.
Upozornenie
Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 2 dní.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hotové jedlá |
|---|---|
| EAN: | 8586027404288 |
| Brutto váha: | 0.400000 |
| Značka: | GymBeam Bio |
| Dĺžka: | 7.500000 |
| Šírka: | 7.500000 |
| Výška: | 11.200000 |
| Počet kusov v balení: | 6 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
