BIO Lúpané konopné semienka - Wolfberry
Kód: 37540



Podrobný popis
BIO Lúpané konopné semienka bohaté na omega-3, -6 a -9 mastné kyseliny a s viac než 30% podielom bielkovín
BIO Lúpané konopné semienka pochádzajú z kontrolovaných ekologických fariem, a získajú si vás jemnou lieskovo-orieškovou chuťou. Môžu sa pýšiť tiež takmer 30% podielom bielkovín a bohatou dávkou vitamínov, minerálov a zdravých tukov v podobe omega-3, -6 a -9 mastných kyselín. Vzhľadom pripomínajú slnečnicové semienka, ale sú oveľa mäkšie. Ich chuť je veľmi jemná, a tak neovplyvňuje chuť ďalších ingrediencií v jedle.
Konopné semienka neobsahujú žiadne stopy psychotropnej látky THC, ktorá sa nachádza iba v listoch a kvetoch rastliny konope. Bežne sa produkujú konopné semená s vyšším obsahom nečistôt, a to okolo 0,5 %, ale Wolfberry konopné semienka obsahujú len 0,1 % týchto nečistôt. Navyše, po vylúpaní zostáva bežne v podobnom produkte obsah 2 až 7 % tvrdých šupiek, ale Wolfberry garantuje maximálne 0,2 % šupiek v tomto produkte. Semienka v tej najvyššej biologickej kvalite sú vhodné aj pre vegánov, a sú skvelou alternatívou aj pre ľudí, ktorí trpia alergiami na orechy. Výborne sa hodia na prípravu masla, syra, mlieka, nátierok, pesta, nápojov, alebo ako súčasť mnohých receptov.
BIO Konopné semienka a ich výhody
- sú v bio kvalite
- majú 30% podiel bielkovín
- sú bohaté na omega-3, -6 a -9 mastné kyseliny
- pochádzajú z kontrolovaných ekologických fariem
- sú vhodné na okamžitú konzumáciu
- sú vhodné pre vegánov
Zloženie
Lúpané semienka konope siateho - 100 % bio.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2501 kJ / 604 kcal |
| Tuky | 52,0 g |
| z toho nasýtené tuky | 4,0 g |
| Sacharidy | 1,0 g |
| z toho cukry | 1,0 g |
| Vláknina | 2,0 g |
| Bielkoviny | 35 g |
| Soľ | 0 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Semienka |
|---|---|
| EAN: | 8594158030030 |
| Brutto váha: | 0.102000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 14.000000 |
| Šírka: | 11.000000 |
| Výška: | 2.000000 |
| Netto váha: | 0.100000 |
| Počet kusov v balení: | 100 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
