BIO Lúpané konopné semienka - Purasana
Kód: 49099



Podrobný popis
BIO Lúpané konopné semienka - zdroj bielkovín, ale aj zdravých tukov, vitamínov a minerálov
BIO Lúpané konopné semienka ideálne zapadnú do vašich fitness receptov. Môžete ich pridávať do smoothie, kaší, šalátov alebo kamkoľvek uznáte za vhodné. Sú bohatým zdrojom omega-3 a omega-6 mastných kyselín. Tie si naše telo nedokáže vyprodukovať, preto je vhodné prijímať ich v podobe stravy alebo suplementácie.
BIO Lúpané konopné semienka sú navyše veľmi dobrým zdrojom bielkovín, ktoré podporujú udržiavanie a rast svalovej hmoty. V ich zložení môžete nájsť aj fosfor, draslík a magnézium. Fosfor prispieva k udržaniu zdravia kostí a zubov. Draslík je súčasťou procesov, ktoré sa starajú o správne fungovanie svalov. Magnézium sa podieľa na syntéze bielkovín, znižuje únavu a vyčerpanie. BIO Lúpané konopné semienka ocenia aj tehotné ženy, pretože obsahujú kyselinu listovú, ktorá podporuje rast zárodočných tkanív počas tehotenstva. Navyše sa podieľa aj na správnej tvorbe krvi a vápnik potom k jej zrážanlivosti. Užívanie BIO Lúpaných konopných semienok je navyše úplne bezpečné, pretože neobsahujú THC.
BIO Lúpané konopné semienka a ich výhody
- sú 100 % surové a organické lúpané konopné semienka z Európy
- sú zdrojom bielkovín a zdravých tukov
- obsahujú fosfor, draslík, magnézium a ďalšie vitamíny či minerály
- sú výborným doplnkom fitness receptov
Zloženie
100 % surové a organické lúpané konope z Európy, bez obsahu THC.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2502 kJ / 598 kcal |
| Tuky | 45,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 4 g |
| Sacharidy | 3,5 g |
| z toho cukry | 3,5 g |
| Vláknina | 5 g |
| Bielkoviny | 32 g |
| Soľ | 0 g |
| Vitamín E | 3,2 mg |
| Vitamín B1 - Tiamín | 1,2 mg |
| Vitamín B3 - Niacín | 4 mg |
| Vitamín B6 - Pyridoxín | 1,1 mg |
| Kyselina listová | 120 mcg |
| Vápnik | 65 mg |
| Železo | 11 mg |
| Draslík | 1200 mg |
| Fosfor | 1700 mg |
| Magnézium | 690 mg |
| Zinok | 9,6 mg |
| Meden | 1,5 mg |
| Omega 3 (kyselina alfa-linolénová) | 8 g |
| Omega 6 (kyselina linolová) | 26 g |
| Omega 9 | 5,5 g |
Upozornenie
Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po každom použití vrecko pevne uzavrite.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Semienka |
|---|---|
| EAN: | 5400706613323 |
| Brutto váha: | 0.212000 |
| Značka: | Purasana |
| Dĺžka: | 14.000000 |
| Šírka: | 6.000000 |
| Výška: | 23.000000 |
| Netto váha: | 0.200000 |
| Počet kusov v balení: | 36 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
