BIO Lúpané konopné semienka - Country Life
Kód: 37000 74050 36997 73555 Zvoľte variant



Podrobný popis
BIO Lúpané konopné semienka s jemnou maslovou chuťou a obsahom bielkovín
BIO Lúpané konopné semienka sú vhodné na okamžitú konzumáciu a pred použitím ich netreba namáčať alebo pražiť. Majú jemnú maslovú chuť a môžu sa pochváliť svojím obsahom bielkovín. Navyše sú tiež zdrojom vlákniny. Konopné semienka neobsahujú žiadne stopy psychotropnej látky THC, ktorá sa nachádza iba v listoch a kvetoch rastliny konope. Semienka v bio kvalite sú vhodné aj pre vegánov a výborne sa hodia na prípravu masla, syra, mlieka, nátierok, pesta alebo nápojov.
BIO Lúpané konopné semienka a ich výhody
- sú v bio kvalite
- sú zdrojom bielkovín a vlákniny
- sú vhodné na okamžitú konzumáciu
- vhodné pre vegánov
Zloženie
Lúpané konopné semeno.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2 627 kJ / 635 kcal |
| Tuky | 55,0 g |
| z toho nasýtené tuky | 4,8 g |
| Sacharidy | 2,8 g |
| z toho cukry | 1,9 g |
| Vláknina | 4,1 g |
| Bielkoviny | 29,0 g |
| Soľ | 0,01 g |
Upozornenie
Môže obsahovať stopy lepku, arašidov, sóje a sezamu. Skladujte pri teplote do 20°C a pri relatívnej vlhkosti do 70%.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Semienka |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.101000 |
| Značka: | Country Life |
| Dĺžka: | 8.000000 |
| Šírka: | 4.000000 |
| Výška: | 10.500000 |
| Netto váha: | 0.100000 |
| Počet kusov v balení: | 40 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
