BIO Ľanové semienka zlaté - Wolfberry
Kód: 51109
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
BIO Zlaté ľanové semienka - výborný zdroj nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a minerálov
BIO Zlaté ľanové semienka disponujú mnohými zdravie prospešnými látkami. 100 g semienok obsahuje až 38,5 g nenasýtených mastných kyselín, a až 27,3 g vlákniny. Zároveň obsahujú vitamíny skupiny B a minerálne látky, ako draslík, zinok, železo, vápnik a horčík. BIO ľanové semienka sú vyrábané bez prítomnosti GMO na ekologických farmách. Môžete ich využiť ako súčasť smoothie nápojov, nátierok, kaší, šalátov či na dochutenie pečiva a koláčov.
BIO Zlaté ľanové semienka a ich výhody
- sú bohaté na nenasýtené mastné kyseliny
- sú bohatým zdrojom vlákniny
- obsahujú rôzne vitamíny a minerály
- sú bez GMO
Zloženie
100% zlaté ľanové semienka.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2234 kJ / 534 kcal |
| Bielkoviny | 18,3 g |
| Tuky | 42,2 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 3,7 g |
| Sacharidy | 16 g |
| z toho cukry | 1,6 g |
| Vláknina | 27,3 g |
| Soľ | 0,075 g |
| Vápnik | 255 mg |
| Železo | 5,73 mg |
| Horčík | 392 mg |
| Fosfor | 642 mg |
| Draslík | 813 mg |
| Sodík | 30 mg |
| Zinok | 4,34 mg |
| Vitamín C | 0,6 mg |
| Thiamin | 1,644 mg |
| Riboflavin | 0,161 mg |
| Niacin | 3,08 mg |
| Vitamín B6 | 0,473 mg |
| Kyselina listová | 87 µg |
| Vitamín E (alfa-tokoferol) | 0,31 mg |
| Vitamín K (fylochinón) | 4,3 µg |
Bez alergénov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Semienka |
|---|---|
| EAN: | 8594158034939 |
| Brutto váha: | 0.503000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 11.000000 |
| Šírka: | 6.000000 |
| Výška: | 16.000000 |
| Netto váha: | 0.500000 |
| Počet kusov v balení: | 40 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
