BIO Kurkuma 50 g - Wolfberry
Kód: 33142



Podrobný popis
BIO kurkuma - výrazne žlté korenie s antioxidačnými účinkami
BIO kurkuma od spoločnosti Wolfberry je mleté korenie v bio kvalite pôvodom z Indie, odkiaľ pochádza aj pomenovanie indický šafran. Výrazne žlté korenie sa získava z koreňa kurkumovníka dlhého, ktorý je svojím tvarom podobný zázvoru. V zložení kurkumy sa nachádza éterický olej, ktorý obsahuje žlté farbivo kurkumín spolu so sabinenom a felandrínom. Kurkuma je účinný antioxidant, ktorý sa používa ako samostatné korenie, súčasť zmesi korenia vďaka kurkumínu populárnym farbivom v potravinách.

BIO kurkuma a jej výhody
- BIO produkt vysokej kvality
- 100 % výťažok z kurkumy bez prídavných látok
- populárne korenie a farbivo
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1491 kJ / 356 kcal |
| Tuky | 9,9 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 2,9 g |
| Sacharidy | 58,2 g |
| z toho cukry | 11,1 g |
| Bielkoviny | 7,8 g |
| Vláknina | 6,7 g |
| Soľ | <0,1 g |
Upozornenie
Skladujte v suchu a tmavom mieste.
Alergény
Môže obsahovať stopy sóje, orechov a sezamu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Korenie a soľ |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 8594158032980 |
| Brutto váha: | 0.050000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 15.800000 |
| Šírka: | 11.000000 |
| Výška: | 1.000000 |
| Netto váha: | 0.050000 |
| Počet kusov v balení: | 100 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
