BIO Kukurica na popcorn - Wolfberry
Kód: 35392 71599 Zvoľte variant
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
BIO Kukurica na popcorn určená na prípravu obľúbeného snacku
BIO Kukurica na popcorn s vysokým obsahom vlákniny určená na prípravu zdravého snacku. Kukurica je starostlivo zbieraná a uskladnená v zásobníkoch po dobu 10 mesiacov, teda až kým sa nevysuší a nie je pripravená na výrobu popcornu. Jeho príprava je skutočne jednoduchá a zvládne ju úplne každý. Kukuricu môžete pripraviť na panvici, ale aj v mikrovlnnej rúre.
BIO Kukurica na popcorn a jej výhody:
- určená na prípravu popcornu
- obsahuje vysoký podiel vlákniny
- má jednoduchú prípravu
- môžete pripraviť na panvici alebo v mikrovlnnej rúre
Zloženie
Kukurica 100%
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1466 kJ / 347 kcal |
| Bielkoviny | 9,2 g |
| Tuky | 3,8 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,7 g |
| Sacharidy | 64,2 g |
| Vláknina | 9,7 g |
| Sodík | 35 mg |
| Fosfor | 210 mg |
| Vlhkosť | 13% |
Alergény
Kukurica.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné prísady na varenie |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 1.000000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 23.000000 |
| Šírka: | 11.000000 |
| Výška: | 6.000000 |
| Netto váha: | 1.000000 |
| Počet kusov v balení: | 25 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
