BIO Kokosová múka - Country Life
Kód: 37012



Podrobný popis
BIO kokosová múka - doprajte vašim fitness jedlám dávku vlákniny a podmanivú kokosovú chuť
Bio kokosová múka je spracovaná zo sušeného kokosu v bio kvalite, ktorý je namletý na jemný prášok. Ten si udržuje jemne sladkú vôňu a chuť, čo oceníte najmä pri varení fitness receptov. Jedlám však okrem toho poskytne aj dávku vlákniny a navyše, je bez lepku, vďaka čomu je vhodná aj pre tých, ktorí sa mu vyhýbajú. Pridajte ju do vašich obľúbených sladkých fitness dezertov, alebo ju skúste zahusťovať polievku či omáčku. Uvidíte, že si jej kokosovú chuť a vôňu zamilujete.
Bio kokosová múka a jej výhody
- kokosová múka v bio kvalite
- je spracovaná zo sušeného kokosu
- má jemnú sladkú vôňu a kokosovú chuť
- je bohatá na vlákninu
- je bez lepku, a teda vhodná pre tých, ktorí sa mu vyhýbajú
- ideálna na varenie, pečenie a zahusťovanie polievok či omáčok
Zloženie
Kokos sušený mletý*.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 663 kJ / 396 kcal |
| Tuky | 12,0 g |
| z toho nasýtené tuky | 12,0 g |
| Sacharidy | 60,0 g |
| z toho cukry | 8,6 g |
| Vláknina | 43,0 g |
| Bielkoviny | 18,0 g |
| Soľ | 0,01 g |
Upozornenie
Skladujte v suchu. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Po otvorení uchovávajte vo vzduchotesnej nádobe. Môže obsahovať lepok. *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Múky |
|---|---|
| EAN: | 8595016551001 |
| Brutto váha: | 0.255000 |
| Značka: | Country Life |
| Dĺžka: | 9.000000 |
| Šírka: | 7.000000 |
| Výška: | 14.000000 |
| Netto váha: | 0.250000 |
| Počet kusov v balení: | 14 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
