BIO Jazmínová ryža - Country Life
Kód: 49942 69880 Zvoľte variant



Podrobný popis
BIO Jazmínová ryža - tradičná lahôdka ázijskej kuchyne, ktorá sa hodí ako príloha k rôznym pokrmom
BIO Jazmínová ryža má svoje korene v Thajsku, odkiaľ sa dostala do celého sveta a stala obľúbenou pochúťkou mnohých z nás. Jej názov je odvodený od charakteristickej bielej farby a jemnej kvetinovej vône, ktorá pripomína jazmín. Vzniká prirodzene počas varenia, po ktorom je ryža kyprá a lepkavejšia. Aj preto je ideálnou voľbou ako príloha k rôznym typom omáčok. Krok vedľa rozhodne neurobíte ani tým, že ju pridáte do rizota, kde prispeje k dokonale lahodnému výsledku.
Náročnejší gurmáni ju môžu po uvarení skúsiť smažiť s obľúbenou zeleninou. Potom pridať vajíčko a korenie, čím získajú znamenitý a nutrične bohatý pokrm. BIO Jazmínová ryža však nebude stáť v ceste ani vašej láske k sladkým pokrmom. Ryžový nákyp sa po jej pridaní mení na lahôdku a nestratí sa ani v ryžovej kaši. Vďaka takto širokým možnostiam využitia v kuchyni sa u vás BIO Jazmínová ryža rozhodne nestratí, nech už si ju obľúbite na akýkoľvek spôsob. Navyše je veľmi jednoduchá a rýchla na prípravu.
BIO Jazmínová ryža a jej výhody
- je pochúťka známa najmä z ázijskej kuchyne
- hodí sa ako príloha k omáčkam a rôznym typom pokrmov
- má jemne kvetinovú vôňu a lepkavú konzistenciu
- je vhodná na použitie v slanej aj sladkej kuchyni
- je veľmi jednoduchá a rýchla na prípravu
Zloženie
BIO Ryža jazmínová dlhozrnná pololúpaná.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energická hodnota | 1 515 kJ / 362 kcal |
| Tuky | 2,4 g |
| z toho nasýtené tuky | 1,0 g |
| Sacharidy | 74,9 g |
| z toho cukry | 0,4 g |
| Bielkoviny | 7,4 g |
| Soľ | 0,03 g |
Skladovanie
Skladujte pri teplote do 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %. Chráňte pred slnečným žiarením.
Môže obsahovať stopy lepku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ryža |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 7.028000 |
| Značka: | Country Life |
| Dĺžka: | 40.500000 |
| Šírka: | 20.000000 |
| Výška: | 16.000000 |
| Netto váha: | 7.000000 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 49942 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
