BIO Jablčný ocot nefiltrovaný - Ölmühle Solling
Kód: 51991



Podrobný popis
BIO Jablčný ocot nefiltrovaný je ideálny do šalátov alebo na prípravu osviežujúceho nápoja
BIO Jablčný ocot nefiltrovaný je vyrobený fermentáciou čerstvo lisovanej šťavy, ktorá pochádza zo starostlivo vybraných jabĺk tej najvyššej kvality. Ocot nie je pasterizovaný, a je tak prirodzene zakalený. Vďaka šetrnému spracovaniu si zachováva prirodzenú kyslú chuť s ovocným nádychom.
Ocot je perfektný najmä na dochutenie zeleninových a ovocných šalátov. Môžete z neho tiež vyrobiť osviežujúci letný drink, stačí ho zmiešať s minerálnou vodou a medom. Jablčný ocot neobsahuje žiadne pridané látky ani umelé sladidlá.
BIO Jablčný ocot nefiltrovaný a jeho výhody
- Pochádza z čerstvo lisovanej nefiltrovanej jablkovej šťavy
- je vyrobený prirodzenou fermentáciou
- zo 100% kontrolovanej ekologickej produkcie
- je nefiltrovaný a nepasterizovaný
- bez prídavných látok a umelých sladidiel
- je vhodný na prípravu osviežujúceho nápoja
- hodí sa do zeleninových alebo ovocných šalátov
Zloženie
BIO Jablčný ocot.
Dávkovanie
Ideálny na dochutenie pokrmov podľa vašej chuti.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 85 kJ / 20 kcal |
| Tuky | 0 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0,5 g |
| - z toho cukry | 0,2 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | <0,01 g |
Upozornenie
Uchovávajte na tmavom a suchom mieste.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výpredaj |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.53 kg |
| EAN: | 4031192350211 |
| Brutto váha: | 0.530000 |
| Značka: | Ölmühle Solling |
| Dĺžka: | 5.000000 |
| Šírka: | 5.000000 |
| Výška: | 22.000000 |
| Netto váha: | 0.250000 |
| Počet kusov v balení: | 6 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
