BIO Hrozienka - Wolfberry
Kód: 86230
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
BIO Hrozienka – chutné sušené hrozienka, ktoré sa skvele hodia do vašich pečených dobrôt či raňajkovej kaše
BIO Hrozienka sú sušené hrozienka v bio kvalite, ktoré si môžete vychutnávať ako sladkú desiatu alebo zakomponovať do vašich obľúbených receptov. Hodia sa ako alternatíva k sladkostiam, do domácej zmesi sušeného ovocia či müsli. Hrozienka majú vysoký obsah sacharidov, vďaka čomu môžu byť skvelou voľbou, ak potrebujete rýchlo doplniť energiu, napríklad pred tréningom alebo počas turistiky.
BIO Hrozienka a ich výhody
- sušené hrozienka v bio kvalite
- chutná sladká desiata
- hodia sa ako alternatíva k sladkostiam
- môžete ich využiť ako ingredienciu do sladkých receptov
- majú vysoký obsah sacharidov
- vhodné ako rýchla desiata na dodanie potrebnej energie
Zloženie
99,5 % BIO hrozienka, 0,5 % BIO slnečnicový olej
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1448 kJ/ 346 kcal |
| Tuky | 0,4 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 79 g |
| - z toho cukry | 59 g |
| Vláknina | 5,2 g |
| Bielkoviny | 2,9 g |
| Soľ | 0,02 g |
*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal).
Upozornenie
Skladujte na suchom a tmavom mieste.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušené ovocie |
|---|---|
| EAN: | 8594158030597 |
| Brutto váha: | 0.102000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 10.000000 |
| Šírka: | 12.000000 |
| Výška: | 3.000000 |
| Netto váha: | 0.100000 |
| Počet kusov v balení: | 100 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
