BIO Ghi - Wolfberry
Kód: 35338



Podrobný popis
BIO Ghi je maslový tuk bez mliečnych bielkovín a cukrov vhodný do fitness receptov
BIO Ghi je čistý maslový tuk, ktorý vzniká pomalým prepúšťaním masla. Je vyrobené z mlieka kráv, ktoré sa pasú na farmách, kde nepoužívajú žiadne pesticídy, priemyselné hnojivá či chemikálie. Pri jeho príprave sa z masla odparuje voda, bielkoviny a cukry. Výsledným produktom je čistý tuk, ktorý má žltú farbu, maslovú chuť a neobsahuje žiadne dochucovadlá, farbivá ani arómy. Nakoľko sa v ňom nenachádzajú mliečne bielkoviny, je vhodný aj pre ľudí s mliečnou intoleranciou. BIO Ghi je vhodné na varenie alebo pečenie namiesto klasického masla. Má vysoký bod zápalnosti, približne 240°C, čo znamená, že pri pečení alebo varení nedochádza k jeho pripáleniu.
BIO Ghi a jeho výhody:
- je čistý tuk s maslovou chuťou
- vyrába sa z mlieka voľne pasúcich kráv na BIO farmách
- je vyrobený bez dochucovadiel a iných prídavných látok
- má vysoký bod zápalnosti
- je vhodný na varenie a pečenie fitness receptov
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 3700 kJ / 883 kcal |
| Tuky | 99.9 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 67,4 g |
| Sacharidy | 0,1 g |
| z toho cukry | 0,1 g |
| Bielkoviny | 0,8 g |
| Soľ | 0 g |
Upozornenie
Skladujte v uzavretej nádobe na chladnom a tmavom mieste minimálne 12 mesiacov. Pri teplote do 20°C môžete ghi skladovať aj mimo chladničku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tuky a oleje |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.23 kg |
| EAN: | 8594158032133 |
| Brutto váha: | 1.228000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 18.000000 |
| Šírka: | 9.000000 |
| Výška: | 18.000000 |
| Počet kusov v balení: | 20 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
