BIO Fazule pinto - Country Life
Kód: 49978 69835 Zvoľte variant



Podrobný popis
BIO Fazule pinto - stredne veľká strakatá fazuľa vhodná nielen do mexickej kuchyne s jemne pikantnou chuťou
BIO Fazule pinto poteší svojou jemne pikantnou chuťou nielen všetkých milovníkov mexickej kuchyne. Ide o stredne veľkú fazuľu strakatého sfarbenia, ktorá má skvelé výživové vlastnosti a široké možnosti využitia. Má múčnu konzistenciu a pravidelne býva súčasťou burrita, placiek či polievok. Môžete ju však využiť aj na prípravu kaší, omáčok, šalátov či nátierok.
Jej výnimočné nutričné vlastnosti jej prepožičiava vysoký obsah bielkovín, komplexných sacharidov a vlákniny či nízky podiel tuku. Pred varením je ju potrebné namočiť minimálne na osem hodín. Potom je však jej príprava veľmi jednoduchá a rýchla. BIO Fazule pinto pochádza z ekologického poľnohospodárstva. To ocenia nielen vegáni, ale aj ľudia hľadajúci potraviny z udržateľného hospodárstva.
BIO Fazule pinto a jej výhody
- je stredne veľká fazuľa strakatého sfarbenia
- má vysoký obsah bielkovín a komplexných sacharidov
- je bohatá na vlákninu
- má nízky podiel tuku
- má jemne pikantnú chuť a múčnu konzistenciu
- býva súčasťou mexickej kuchyne
- má široké možnosti využitia
- hodí sa na prípravu burrita, placiek, polievok, kaší, omáčok, šalátov či nátierok
- pochádza z ekologického poľnohospodárstva
- je vhodná aj pre vegánov
Zloženie
BIO Fazule pinto.
Návod na prípravu
BIO Fazule pinto namočte na 8 - 12 hodín, prepláchnite a varte 45 minút do mäkka.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 274 kJ / 303 kcal |
| Tuky | 2,1 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,3 g |
| Sacharidy | 42 g |
| z toho cukry | 3,3 g |
| Bielkoviny | 18 g |
| Vláknina | 21 g |
| Soľ | 0,03 g |
Upozornenie
Skladujte pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %. Chráňte pred slnečným žiarením.
Môže obsahovať stopy lepku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Strukoviny |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.500000 |
| Značka: | Country Life |
| Dĺžka: | 6.500000 |
| Šírka: | 9.500000 |
| Výška: | 15.500000 |
| Netto váha: | 0.500000 |
| Počet kusov v balení: | 14 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
