BIO Fazule adzuki - Country Life
Kód: 49966 69847 Zvoľte variant



Podrobný popis
BIO Fazule adzuki - lahodná príloha do rôznych druhov jedál, ktoré obohatí o bielkoviny a komplexné sacharidy
BIO Fazule adzuki patrí k lahodným prílohám a jej orieškovú chuť milujú ľudia po celom svete. Ak ste ju ešte neochutnali, skúste ju pridať do rôznych šalátov, polievok či sladkých jedál. Najprv je však nutné ju namáčať aspoň 8 hodín a následne uvariť. Jej príprava je naozaj jednoduchá a zvládne ju každý. Po uvarení sa vám BIO Fazule adzuki odvďačí podmanivou vôňou a skvelou chuťou. Každé jedlo navyše obohatí o slušnú dávku bielkovín a komplexných sacharidov.
Okrem spomenutých príkladov varená BIO Fazule adzuki výborne chutí s čerstvou zeleninou. Môžete ju skúsiť pridať do rizota, fašírok či varenú premiešať s restovanou cibuľkou, bylinkami, cesnakom a kyslou smotanou. Ak patríte k milovníkom sladkého, adzuki skvele zapadne aj do rôznych koláčov či ovocných poké misiek. Navyše je vhodná aj pre vegánov a má minimum tukov.
BIO Fazule adzuki a jej výhody
- je lahodná príloha do slaných a sladkých jedál
- má podmanivú orieškovú chuť
- hodí sa do šalátov, polievok, rizota či koláčov
- jej príprava je naozaj jednoduchá
- je bohatá na bielkoviny a komplexné sacharidy
- je vhodná aj pre vegánov
- má nízky podiel tukov
Zloženie
BIO fazule adzuki.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 377 kJ / 329 kcal |
| Tuky | 0,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 63,0 g |
| z toho cukry | 2,4 g |
| Bielkoviny | 20,0 g |
| Soľ | 0,01 g |
Skladovanie
Skladujte pri teplote do 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %. Chráňte pred slnečným žiarením.
Môže obsahovať stopy lepku, arašidov, sójových bôbov, orechov a sezamu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Strukoviny |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.501000 |
| Značka: | Country Life |
| Dĺžka: | 6.500000 |
| Šírka: | 10.000000 |
| Výška: | 15.500000 |
| Počet kusov v balení: | 14 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
