BIO Dvakrát parená červená fazuľa bez nálevu - Activus
Kód: 42010



Podrobný popis
BIO Dvakrát parená červená fazuľa bez nálevu je skvelou prílohou k vaším obľúbeným jedlám, navyše je zdrojom bielkovín a vlákniny
BIO Dvakrát parená červená fazuľa bez nálevu je predpripravená červená fazuľa v BIO kvalite. Fazuľa je pestovaná bez použitia chemických látok, s použitím inovatívnych technológií. Naviac obsahujú vlákninu a bielkovíny, pričom sa v nej nachádza iba nízky obsah cukrov. Je vhodná na priamu konzumáciu, ale jej lahodnú chuť si môžete vychutnať aj ako prílohu k vašim obľúbeným fitness jedlám, mäsu či rybám.
Zloženie
červené fazule* 97 %, voda, morská soľ 0,8 %.
*organické produkty
Návod na prípravu
BIO Dvakrát parená červená fazuľa bez nálevu je pripravená na priamu konzumáciu.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota |
544 kJ / 129 kcal
|
|
Tuky
|
0,4 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 19 g |
| - z toho cukry | 0,9 g |
| Vláknina | 6,2 g |
| Bielkoviny | 9,2 g |
| Soľ | 0,80 g |
Upozornenie
Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote 0 - 25 ° C. Chráňte pred mrazom. Otvorený výrobok skladujte v chladničke a spotrebujte do 48 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Strukoviny |
|---|---|
| EAN: | 4779039732904 |
| Brutto váha: | 0.155000 |
| Značka: | Activus |
| Dĺžka: | 12.500000 |
| Šírka: | 6.500000 |
| Výška: | 19.500000 |
| Netto váha: | 0.150000 |
| Počet kusov v balení: | 10 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
