BIO Dlhá zrnková ryža natural - Country Life
Kód: 36985 69868 Zvoľte variant
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
BIO Dlhá ryža natural je zdrojom vlákniny a hodí sa na prípravu rizota, šalátov, polievok alebo náplní
BIO Dlhá ryža natural z čisto rastlinných zdrojov v bio kvalite a vhodná aj pre vegánov. Jej príprava je skutočne rýchla a jednoduchá - poslúži na prípravu chutných jedál, ako je rizoto, šaláty, alebo ju môžete pridať do polievok, náplní, či použiť ako zahusťovadlo. Neobsahuje žiadnu pridanú soľ ani cukor a je zdrojom vlákniny. Okrem toho má tiež nízky obsah tukov.
BIO Dlhá ryža natural a jej výhody
- v bio kvalite
- je zdrojom vlákniny
- má nízky podiel tukov
- neobsahuje žiadnu pridanú soľ ani cukor
- má široké využitie v kuchyni
- je vhodná aj pre vegánov
Zloženie
Dlhá ryža.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energia | 1 573 kJ / 370 kcal |
| Tuky | 2,9 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,6 g |
| Sacharidy | 77,0g |
| z toho cukry | 0,9 g |
| Vláknina | 3,5 g |
| Bielkoviny | 7,9 g |
| Soľ | 0,02 g |
Skladovanie
Skladujte pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %. Chráňte pred slnečným žiarením.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ryža |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 7.000000 |
| Značka: | Country Life |
| Dĺžka: | 40.500000 |
| Šírka: | 20.000000 |
| Výška: | 16.000000 |
| Netto váha: | 7.000000 |
| Počet kusov v balení: | 14 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 36985 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
