BIO Datľový cukor - GymBeam
Kód: 968356



Podrobný popis
BIO Datľový cukor - sladidlo zo 100% mletých datlí s vysokým obsahom vlákniny
BIO Datľový cukor je sladidlo, ktoré predstavuje skvelú alternatívu k bežnému bielemu cukru. Jedná sa o 100% datľový cukor, ktorý sa získava jednoduchým sušením a následným rozomletím celých datlí. Vďaka tomuto šetrnému spracovaniu si zachováva svoju plnú, jemne karamelovú chuť. Aj keď je prirodzene sladký, jeho sladivosť je približne o 30% nižšia v porovnaní s bežným cukrom. Hlavným benefitom, ktorým sa výrazne odlišuje od rafinovaných sladidiel, je jeho vysoký obsah vlákniny.
Je ideálny na pečenie koláčov, sušienok alebo muffinov, ktorým dodá nielen sladkosť, ale aj vláčnosť a jemný karamelový podtón. Skvele sa hodí aj na ochutenie raňajkových koláčov, jogurtov, smoothies alebo na osladenie kávy a čaju. Ak hľadáte alternatívu k klasickému bielemu cukru, vyskúšajte tento datľový cukor, ktorý bude skvelou voľbou do vašej kuchyne!
BIO Datľový cukor a jeho výhody
- alternatíva bieleho cukru
- vyrába sa čisto zo sušených mletých datlí
- vysoký obsah vlákniny
- vysoký obsah vlákniny
- bez pridaných prísad
- príjemný karamelový podtón
Zloženie
BIO datľový cukor.
Dávkovanie
Používajte ako alternatívu k bežnému cukru. Je o 30 % menej sladký ako bežný cukor.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1604 kJ/ 383 kcal |
| Tuky | 0,4 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 92,4 g |
| - z toho cukry | 69,7 g |
| Vláknina | 11 g |
| Bielkoviny | 2,5 g |
| Soľ | 0,01 g |
Upozornenie
Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné sladidlá |
|---|---|
| EAN: | 8586028127278 |
| Brutto váha: | 0.254000 |
| Značka: | GymBeam Bio |
| Dĺžka: | 16.000000 |
| Šírka: | 7.000000 |
| Výška: | 27.000000 |
| Počet kusov v balení: | 28 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
