BIO Crispins proteínový chlieb - EXTRUDO
Kód: 70237
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
BIO Crispins proteínový chlieb ideálny ako súčasť zdravej a vyváženej stravy
BIO Crispins proteínový chlieb je ideálny ako súčasť zdravej a vyváženej stravy. Krehké a chrumkavé plátky sa vyznačujú bohatou nádielkou vlákniny a bielkovín, vďaka čomu sú ideálne ako zdravá náhrada klasického pečiva. Má vyššiu trvanlivosť, a tak vám ostane omnoho dlhšie čerstvý. Vďaka vyváženému zloženiu vás naplní mnohými prospešnými látkami a pritom dokonale zasýti.
BIO Crispins proteínový chlieb a jeho výhody
- zdravšia alternatíva klasického pečiva
- je v bio kvalite
- je bohatým zdrojom vlákniny a bielkovín
- skvelo vás zasýti
- má dlhšiu trvanlivosť
Zloženie
Šošovicová múka (červená, hnedá) 50%, hrachová múka (žltý hrach), morská soľ.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 449 kJ / 342 kcal |
| Tuky | 1,2 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,2 g |
| Sacharidy | 58,8 g |
| z toho cukry | 4,2 g |
| Vláknina | 3,5 g |
| Bielkoviny | 22,2 g |
| Soľ | 0,8 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chlieb a pečivo |
|---|---|
| EAN: | 8594155040278-14 |
| Brutto váha: | 2.002000 |
| Značka: | EXTRUDO |
| Netto váha: | 1.400000 |
| Počet kusov v balení: | 14 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 37150 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
