BIO Čili olej - GymBeam
Kód: 118516
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Zloženie
Repkový olej*, chilli papričky* (0,9%). *Z ekologického poľnohospodárstva.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energia | 3700 kJ/ 900 kcal |
| Tuky | 100 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 7,5 g |
| - z toho mononenasýtené mastné kyseliny | 65,1 g |
| - z toho polynenasýtené mastné kyseliny | 27,4 g |
| Sacharidy | 0 g |
| - z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0,00 g |
Upozornenie
Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.
Alergény: Môže obsahovať arašidy, orechy, mlieko, sezamové semená a horčicu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tuky a oleje |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | 8586028764527 |
| Brutto váha: | 0.240000 |
| Značka: | GymBeam Food |
| Dĺžka: | 3.800000 |
| Šírka: | 3.800000 |
| Výška: | 14.800000 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | nie |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
