BIO Čierna ryža - Country Life
Kód: 49894 74038 Zvoľte variant



Podrobný popis
BIO Čierna ryža - exotická príloha, ktorá farebne ozvláštni typické jedlá a očarí aj svojou lahodnou jemne orieškovou chuťou
BIO Čierna ryža poslúži ako exotická príloha k rôznym jedlám, ktorá farebne ozvláštni. Je zdrojom komplexných sacharidov a má široké možnosti využitia. Hodí sa k zeleninovým aj mäsitým pokrmom. Môžete ju pridať do rizota či šalátov. Skvele sa však hodí aj na prípravu exotických raňajok v podobe kaše, dá sa pražiť, prípadne ňou môžete ozdobiť vaše recepty.
Je veľmi jednoduchá na prípravu, ktorá síce trvá dlhšie, ale vynahradí vám to svojou znamenitou, jemne orieškovou chuťou. Môžete ju miešať s ostatnými druhmi ryže, čím získate nielen jazyku, ale aj oku lahodiacu kombináciu. Príjemným bonusom je tiež fakt, že táto ryža pochádza z ekologického poľnohospodárstva.
BIO Čierna ryža a jej výhody
- je exotická príloha k rôznym jedlám
- hodí sa k zeleninovým aj mäsitým pokrmom
- je zdrojom komplexných sacharidov
- môžete ju pridať do rizota, šalátov, kaší a podobne
- dá sa pražiť a miešať s ostatnými druhmi ryže
- má lahodnú jemne orieškovú chuť
- je v BIO kvalite
Zloženie
BIO Čierna dlhozrnná ryža.
Návod na prípravu
Ryžu prepláchnite a varte v dvojnásobnom množstve vody 35 minút.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 463 kJ / 345 kcal |
| Tuky | 2,2 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,0 g |
| Sacharidy | 74,1 g |
| z toho cukry | 0,9 g |
| Bielkoviny | 7,8 g |
| Soľ | 0,02 g |
Upozornenie
Skladujte pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %. Chráňte pred slnečným žiarením.
Môže obsahovať stopy lepku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ryža |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.500000 |
| Značka: | Country Life |
| Dĺžka: | 6.000000 |
| Šírka: | 10.000000 |
| Výška: | 15.000000 |
| Netto váha: | 0.500000 |
| Počet kusov v balení: | 14 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
