BIO Cícer v slanom náleve - Activus
Kód: 42043 69799 Zvoľte variant



Podrobný popis
BIO Cícer v slanom náleve - sterilizovaný cícer s lahodnou chuťou a výborným nutričným profilom
BIO Cícer v slanom náleve je sterilizovaný cícer bez obsahu alergénov a konzervantov vhodný na priamu konzumáciu. Je pestovaný bez použitia chemických látok, s použitím inovatívnych technológií. Má výborný nutričný profil plný bielkovín a obsahuje tiež vlákninu. Okrem toho obsahuje iba nízky obsah cukru. Zároveň sa pýši lahodnou, plnou chuťou. Pochutnajte si na ňom v šalátoch, prívarkoch, polievkach alebo ho využite ako skvelú ingredienciu pri príprave vašich obľúbených fitness receptov.
Zloženie
cícer * 60%, voda, morská soľ.
Hmotnosť pevného podielu je 150 g.
Návod na prípravu
Cícer v slanom náleve je ihneď pripravený na konzumáciu.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energická hodnota | 383 kJ (91 kcal) |
| Tuky | 1,5 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 13 g |
| - z toho cukry | 2,7 g |
| Vláknina | 3,1 g |
| Bielkoviny | 5,1 g |
| Soľ | 0,82 g |
Upozornenie
Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote 0 - 25 ° C. Chráňte pred mrazom. Otvorený výrobok skladujte v chladničke a spotrebujte do 48 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Strukoviny |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 4.080000 |
| Značka: | Activus |
| Dĺžka: | 20.000000 |
| Šírka: | 13.000000 |
| Výška: | 35.000000 |
| Netto váha: | 1.500000 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 42043 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
