BIO Chilli olej - Ölmühle Solling
Kód: 70735



Podrobný popis
BIO Chilli olej - repkový olej obohatený o chilli je skvelým zdrojom nenasýtených mastných kyselín, ktorý sa ľahko dávkuje, a perfektne tak dochutí vaše pokrmy
BIO Chilli olej je za studena lisovaný BIO repkový olej, ktorý je navyše obohatený o BIO chilli. Na Scovilleho stupnici dosahuje hodnotu 4689 a svojou pálivosťou sa tak podobá jalapeños papričkám. Aby ste to s množstvom oleja neprehnali, je fľaša vybavená praktickým dávkovačom, ktorý vám umožní pridať do jedla aj len jednu kvapku tejto dobroty. Repkový olej je dobrým zdrojom nenasýtených mastných kyselín. Tie pri nahradení nasýtených tukov v strave prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, a tak ho môžu používať aj vegáni.
V kuchyni preňho nájdete určite mnoho spôsobov využitia. Najlepšie si ho však vychutnáte, keď ním pokvapkáte už hotové jedlo. Vaše jedlo tak posuniete na vyššiu úroveň. Skvele sa hodí napríklad do cestovín, chili con carne, indického kari či akýchkoľvek ázijských pokrmov.
BIO Chilli olej a jeho výhody
- je za studena lisovaný BIO repkový olej
- je obohatený o BIO chilli
- tvorí ho prevažne nenasýtené mastné kyseliny
- má praktický dávkovač
- je v BIO kvalite
- je vegánsky
- najlepšie chutí, keď ním pokvapkáte už hotové jedlo
Zloženie
BIO repkový olej, BIO chilli.
Dávkovanie
Ideálne na dochutenie jedál podľa vlastnej chuti.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 3700 kJ / 900 kcal |
| Tuky | 100 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 7,5 g |
| z toho mononenasýtené mastné kyseliny | 65,1 g |
| z toho polynenasýtené mastné kyseliny | 27,4 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Upozornenie
Uchovávajte na tmavom a chladnom mieste, mimo dosahu detí. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.
Alergénové upozornenie: Môže obsahovať stopy lepku, arašidov a iných orechov, zeleru, horčice a sezamu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tuky a oleje |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.44 kg |
| EAN: | 4031192129114-6 |
| Brutto váha: | 1.440000 |
| Značka: | Ölmühle Solling |
| Dĺžka: | 13.000000 |
| Šírka: | 10.000000 |
| Výška: | 16.000000 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 51967 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
